Marsz

Posted: November 7, 2018 in Uncategorized

Generalny Gubernator Hans Frank zakazał zgromadzeń powyżej 8 Polaków a w Marszu Niepodległości 100 tysięcy  idzie i się żadnego Szturmfirera nie pyta o zgodę. W takiej sytuacji Hanna Gronkiewicz-Waltz )dalej: HGW)  nie może pozostać bierna i musi interweniować. No teraz poleci pirze ale przyczyny zamętu nie są należycie objaśniane: kto pamięta jak przyjechała Antifa w celu atakowania grup rekonstrukcyjnych? Byli bardzo zdziwieni gdyż powszechnie byli odbierani jako gestapowcy i esesmani. Nie wiadomo czemu? Tutaj też HGW podobnie chce zabłysnąć.

15 sierpnia jedni świętują Cud nad Wisłą, zwycięstwo nad bolszevią, przeciwuderzenie znad Wieprza, ocalenie Europy. A drudzy opłakują fiasko marchlewszczyzny:, Tymczasowy Komitet Rewolucyjny Polski  został pogoniony. A Marchlewskiego kto wyznaczył? Sam Lenin. I tu żadnego respektu nie mieli tylko wysiudali  z tego Białystoku całe towarzycho. A na południu kto poniósł klęskę? Sam Stalin poniósł. Nie ma tak wielkiego zadośćuczynienia, które by mogło wynagrodzić tę zbrodnię. Podobnie 11 listopada jedni świ ętują Niepodległość, a drudzy opłakują Różę Luksemburg i Republikę Rad. Nie da się pogodzić tych sprzecznych tendencji w żaden sposób i podział w społeczeństwie musi być. Unia Europejska zaś jakby miała wybierać to też raczej wolała by obchodzić  Różę Luksemburg niż niepodległość. Takie są realia o których trzeba głośno mówić. Woleliby mieć Armię Czerwona w Paryżu i komisarzy ludowych niż zwykłych komisarzy unijnych. Leszcze takie.

image

Stąd się biorą takie inicjatywy jak ów Możeł, gdzie nie było naszych flag tylko jakieś biało-różowe i czarne okulary w różowych oprawkach. Bo polskiego to oni nic nie chcą a nie mogą wprost wyrazić swego poglądu. I teraz HGW wolałaby jakiegoś możeła niż Marsz Niepodległości. Marsz podległości niech se urządzi. Marsz bolszewików by nie przeszedł ale podległości jak najbardziej. Przecież przez tą niepodległość nie wjechali do Polski na ruskich czołgach już w 1920 roku tylko musieli czekać aż do 1945. Ojciec Michnika przez tą niepodległość dostał parę lat puszki w kiciu więc jakaś uraza jest. By się poszperało to by się i u innych naznajdowało różnych takich tych.

II

O istnieniu ciągłości mentalnej możemy wnioskować z przyczyn następujących: Stalin nakazał wyzywać wszystkich akomunistów od faszystów. Socjaldemokratów nazywali socjalfaszystami itp.  I teraz powtarzają. A wyzywanie Akowców od faszystów to są czasy propagandy stalinowskiej też. Mamy teraz nawrót metod stalinowskich pod opiekuńczymi skrzydłami unijnymi. ZBoWiDowcy wyłażą z nor na światło dzienne, np. w Urzędzie Miasta Stołecznego Warszawy, gdzie funkcjonariuszka MO Gawor kultywuje tradycję służby.
Doszły mnie słuchy, że decyzja HGW o zakazie Marszu jest podobnie nielegalna jak wprowadzenie Stanu Wojennego przez Jaruzelskiego. Marsz Niepodległości to wydarzenie cykliczne, a takie to tylko wojewoda ponoć może. To jak tak to ja wydaję decyzje, że Marsz jest nieodwołany i anuluję wszystkie, przeszłe i przyszłe, decyzje HGW w tej sprawie.

Niestety decyzja Prezydenta Andrzeja Dudy o swoim marszu w tym świetle wygląda źle. Bo tyle lat narodowcy walczyli o ten Marsz, odpierali ataki bojówek Antify, Hanny Gronkiewicz Waltz i innych że im się on należy jak psu buda. Nie można też dopuścić do restytucji metod stalinowskich, a wszelakie insynuacje faszystowskie powinny być karane. Dyskusję na ten temat możemy rozpocząć dopiero w momencie gdy Platforma Obywatelska złoży wniosek o samorozwiązanie.

III

Kluzik-Rostkowska popłyneła przy okazji dyskusji o faszyźmie:
https://www.salon24.pl/newsroom/905844,zalek-pucza-kluzik-rostkowska-czym-jest-faszyzm-kompromitacja-poslanki-po
Przypominam, że do polityki wprowadził ją Kaczor, natomiast celnie punktujący poseł Żalek to długoletni poseł Platformy obywatelskiej. I takie tam mają pojęcie o faszyzmie: wystarczy, że Stalin kazał wyzywać wszystkich od faszystów to wyzywają. pełna kompromitacja.

IV

W tej sytuacji w niedzielę melduję się w Warszawie na Marszu Niepodległości no b innej drogi nie ma. Stulecie Niepodległości wymaga uczczenia a Hanna Gronkiewicz-Waltz razem z KODomią i wszelaką inną bolszevią niech se obchodzi stulecie PRL ale w Moskwie.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s